אודות

תוכן עניינים

איך הופכים לחברת ההדברה המובילה בתל אביב

לפני כמה שנים, בתל אביב חוו צוות מדבירים השראה בזמן שראו את הלקוחות שלהם מרוצים משירותי הדברה. המדבירים עשו שימוש במגוון שיטות הדברה מתקדמות כמו הדברה ירוקה והדברה אלקטרונית. הם הבינו כי מדובר בשיטות הדברה מתקדמות אשר ניתן להציע לקהל הלקוחות. אם הלקוחות מרוצים, מדוע לא נרחיב את השירות שלנו לרחבי העיר?

כמדבירים, הייתה להם הבנה עמוקה של המרכיבים של חומרי ההדברה והם ראו את היתרונות והאתגרים הקיימים בהדברה של בתים פרטיים ומוסדות עסקיים. מאז הקמת החברה כל עיסוקה הוא הדברה של מזיקים שונים תוך שימוש בחומרי הדברה איכותיים. 

בתור חברת הדברה מובילה בתל אביב, אנו נרגשים לקחת חלק בהתפתחות המרשימה של ענף ההדברה בשנים האחרונות. בשנים האחרונות, יש לנו את הזכות ללוות אלפי בית עסק ולקוחות פרטיים ולהעניק שירותי ייעוץ לקהל הלקוחות שלנו בכל הקשור לבחירת חומרי ההדברה המתאימים ביותר על מנת שהם יהיו מרוצים מהתוצאה.

בשנים האחרונות הרחבנו את חומרי ההדברה אשר ברשותנו , תוך שאיפה ללמוד ולהפוך לאנשי המקצוע הטובים ביותר בעיר תל אביב.

גייסנו את צוות המדבירים הטובים ביותר

בשל העובדה כי לכל לקוח צרכים ייחודיים, בין אם מדובר על הדברת עכברים או הדברת נמלים, גייסנו את צוות המדבירים האיכותי ביותר המעניק מעטפת לכל הצרכים הייחודיים. כחלק ממענה רחב של החברה אנו פועלים בכל שעות היממה על מנת לאפשר לקהל הלקוחות שלנו לקבל את השירות הטוב ביותר.

אנו מעמידים לרשות הלקוחות שלנו חומרי הדברה מתקדמים ואיכותיים בעלי תו תקן מטעם המשרד להגנת הסביבה הכולל חומרי הדברה חדשניים.

חזון החברה

כאשר החלטנו להקים את המדבירים בתל אביב הייתה לנו מטרה אחת- להפוך לצוות המדבירים הטובים ביותר ולהעניק ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר. 

אנו מקפידים לממש את החזון הזה לאורך כל שנות הפעילות של החברה, בכך שהצבנו את טובת קהל הלקוחות שלנו מעל הכל.

כאשר הקמנו את החברה עמד לפנינו עקרון אחד, כל מה שעניין אותנו היה להעניק שירות מקצועי מעל הכל.

מקצועיות בעבודה ויותר מכך, אפשרות להעניק לקהל הלקוחות בטחון בידיעה כי בחרו את החברה הטובה ביותר.

רצינו שהם יצליחו להיכנס לבית ולא יבחינו שם מזיקים שונים. 

הבנו שאנחנו נכנסים לענף המתפתח לעיתים קרובות ולכן ערכים כמו מצויינות ותודעת שירות השתלבו בצורה מצויינת.

האני מאמין של חברתנו – להיות מצויינים מבין החברות האחרות

לאורך שנות הפעילות של האני מאמין של החברה היה "להיות מצויינים מבין החברות האחרות".

במהלך השנים המשכנו להתרחב ולהגיע למגוון רחב של לקוחות, בין אם מדובר על לקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים. כל אחד מהלקוחות זכה אצלנו לפתרון מקיף אשר סייע להם להתמודד עם בעיית המזיקים בבית או במשרד. 

מגוון מנצח של מדבירים: צוות המדבירים בחברתנו כולל מגוון מנצח של אנשים בעלי ידע מקיף בענף ההדברה העומדים לרשות הלקוחות בכל שעה משעות היממה במטרה להעניק את השירות הטוב ביותר.

שירות מקצועי: צוות החברה מעניק שירות איכותי לקהל הלקוחות- זה מה שהופך אותנו לחברה המובילה בתחום. אנו מאמינים כי שירות מקצועי כולל בחירה נכונה של חומרי הדברה והסבר מפורט בנוגע להדברה.

עומדים בפני אתגרים: חברתנו גאה לעמוד בפני אתגרים בענף ההדברה. אנו מבצעים הדברה לכל המזיקים באמצעות שיטות מתקדמות המאפשרות לנו להיות בטוחים כי המזיקים לא יגיעו שוב למשרד או לבית שלכם וכך תהנו משגרת חיים שאינה כוללת מזיקים. 

השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או
התייעצו עם המומחים שלנו

חייגו כעת: 077-667-0538

לקוחות ממליצים
מאמרים אחרונים
תנו לנו לייק
התייעצו עם המומחים שלנו

חייגו כעת: 077-667-0583

למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום